Referencje od firmy ING Bank Śląski S.A.

Warszawa, 5 stycznia 2012 roku

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
Departament Detalicznych Produktów
Inwestycyjnych i Bankassurance
starszy menedżer produktu

ul. Mińska 38 pok. 205,

Pani
Wioletta Kania
Menadżer ds. Projektów

Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie szkolenia w dniu 28 listopada 2011 roku „Kto zabrał mój ser”.
Szkolenie przeprowadzone było na wysokim poziomie. Na podkreślenie zasługuje tematyka poruszanych zagadnień, a także partnerski styl i komunikatywność trenera, Pani Beaty Bocian.
Pragniemy zwrócić uwagę na doskonałe przygotowanie Pani Beaty Bocian, która – poza wiedzą przewidzianą w programie – przekazała nam mnóstwo bezcennych, praktycznych wskazówek, odpowiedziała na wszelkie pytania oraz zainspirowała do działania.
Szkolenie odbyło się w przemiłej atmosferze, przedstawione było bardzo ciekawie, z pasją i poczuciem humoru.
Z całą odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą szkoleniową Business Training.

Ela Gajewska